نام کاربر
رمز ورود
[ ثبت نام | یادآوری ]
1393/05/30 21:58:57
Site Logo

کاربر آنلاین

75 کاربر آنلاین

تایید نشده ها

1 کاربر
دانشنامه ماورا [ ◆  دانشنامه ماورا ] بیشتر...

به باشگاه خلاقیت eToday خوش آمدید ! این باشگاه با بهره گیری از معماری مدل ارگانیک در شبکه و به منظور هرچه بالنده تر کردن ذهن های خلاق این مرز و بوم ایجاد شده است. سال ها پیش، این ایده در قالب شبکه ی ماورا به عنوان اولین شهر مجازی ایران و توسط شرکت بهینه پردازی سیستم های مهندسی، مجموعه ای با یک دهه تجربه در علوم و صنعت انفورماتیک و مبدع طرح های نو در وادی ارتباطات آن هم زمانی که اتصال با مودم های 2400Bps برقرار میشد و دنیا متعلق به سیستم عامل DOS بود و نه تصویری از وب و اینترنت وجود داشت و نه زیرساخت انتقال پول تعریف شده بود، پیاده سازی شد.
اکنون، با توجه به تغییرات اساسی که در زمینه ی علوم ارتباطات و وسائل ارتباط جمعی و به خصوص صنعت IT اتفاق افتاده بر آن شدیم که شبکه ی ماورا را دوباره با همان قدرت و صلابت و با تکیه بر فن آوری نوین و بهره گیری از آخرین و به روزترین امکانات، احیا کنیم. هدف ما از این بازتولید، ایجاد بستر تولید اطلاعات توسط مصرف کنندگان اطلاعات و تشویق شما به مشارکت در ایجاد دانشنامه عظیم علمی - مهارتی فارسی زبانان این کشور می باشد. اگر می خواهید شما هم در زمره ی کسانی قرار بگیرید که در تولید محتوای شبکه سهیم هستند، با کلیک روی ثبت نام در این باشگاه عضو شوید.
امروزه هیچ کس نیست که به اهمیت علم و دانش و تاثیری که استفاده از آن بر کیفیت زندگی ما می گذارد، واقف نباشد. در بخش دانشنامه، شما با دریایی از اطلاعات روبرو هستید که هرکدام توسط اساتید فن مورد تایید قرار گرفته اند. برای مشاهده ی مطالب پوشش داده شده در دانشنامه، به فهرست موضوعات مراجعه کنید.
برای پرسیدن سوال های تخصصی و یا پاسخ دادن به سوال های پرسیده شده و در کل برای مشارکت در تولید محتوا در یک محیط محاوره ای به انجمن های تخصصی مراجعه کنید.
انسان های با قوه ی خلاقیت بالا، خیلی زود از چیزهای دور و برشان خسته می شوند و علاقه مندند با استفاده از قوه ی ابتکار و خلاقیت، تنوعی در اشیاء پیرامون خود بدهند. بسیاری از این ابتکارات جنبه ی سرگرمی داشته و بسیاری نیز کاربردهای اساسی و بلامنازعی در زندگی روزمره دارند. در باشگاه خلاقیت، چنین نمونه هایی فراوان وجود دارد و بسیاری از نمونه های آتی آن نیز با همکاری و هم یاری شما عزیزان ساخته خواهد شد. برای شروع به شما توصیه می کنیم انجمن خلاقیت را مرور کرده و مطالب منتشر شده در آن را مطالعه کنید.
ماسه جادوییدریافت:

در دنیای پرمشغله و پرهیاهوی امروزی، داشتن یک زندگی سالم، بانشاط و پر امید، نیازمند داشتن مهارت هایی است که جز با مطالعه و تمرین و داشتن اراده و پشتکار قوی، حاصل نمی شوند. باشگاه خلاقیت به طور اعم و انجمن های رازهای موفقیت و تربیت و آموزش ارگانیکی به طور اخص به شما کمک می کنند که با جهان بینی بزرگان و افراد موفق و شادکام آشنا شده و با مطالعه و پیاده سازی سیره و سلوک آن ها مهارت های لازم برای داشتن زندگی سرشار از خوشبختی را فرا گرفته و آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید.


محتویات خام صفحه تاریخچه بحث درباره این صفحه

ایجاد شده توسط: system آخرین اصلاحات: دوشنبه 15 اسفند, 1390 [06:41:08 ] توسط مهدی سالم تعداد بازدید ها: 58205